Serce za odwagę

Wraz z najmłodszymi przygotowujemy kartki świąteczne dla weteranów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożymy podziękowanie za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny. To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód!

Kto może wziąć udział w akcji?

Do wzięcia udziału w akcji zachęcamy wszystkie dzieci! Zachęcamy do współpracy wszystkie Przedszkola i Szkoły Podstawowe. Zapewniamy, że każda kartka, która trafi do nas, znajdzie zasłużonego dla Polski adresata. Jeśli jesteś rodzicem, opiekunem lub nauczycielem – namów do wzięcia udziału najbliższych!

Tego nie da się obejrzeć bez łzy w oku! Akcja „Serce za Odwagę” potrafi wzruszyć. Zobaczcie, jak wielką radość sprawiają kombatantom kartki świąteczne, przygotowane przez najmłodszych! Życzenia wysyłali Polacy z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji i Szwajcarii.

Swoją radością podzielili się z nami: Danuta Ćirlić-Straszyńska – łączniczka Szarych Szeregów, łączniczka i sanitariuszka Batalionu „Miotła” – Irena Kaczanowska „Zosia” oraz pan Jakub Tomasz Nowakowski „Tomek” z Batalionu „Zośka”.

serce za odwage logo kwadrat 2
Skip to content