Otworzyliśmy Szkołę Polsko-Gruzińską dla Dzieci

W Dniu Edukacji Narodowej otworzyliśmy Szkołę Polsko-Gruzińską dla Dzieci oraz Dom Przyjaźni Polsko-Gruzińskiej w Polsce! W naszej szkole, dzieci będą miały niepowtarzalną okazję do nauki języka polskiego i gruzińskiego oraz poznawania historii i tradycji obu krajów. W wydarzeniu wzięła udział JE Ambasador Gruzji w Polsce Diana Zhgenti, członkowie Diaspory Gruzińskiej w Polsce oraz rodzice wraz z dziećmi.

Powstanie szkoły polsko-gruzińskiej dla dzieci było momentem pełnym radości i nadziei. Dla wielu rodziców, nauczycieli i dzieci było to spełnienie marzeń o międzynarodowej edukacji, która promuje kulturową różnorodność i współpracę. Na twarzach dzieci malowały się uśmiechy, a w ich oczach można było dostrzec ciekawość i gotowość do nauki. Cieszymy się, że mogliśmy w tym pomóc! Szkoła polsko-gruzińska stanie się miejscem, gdzie radość z odkrywania nowych horyzontów będzie łączyła się z dumą z własnej tożsamości narodowej, tworząc niezwykłe i inspirujące środowisko edukacyjne.

Jesteśmy podekscytowani możliwością budowania mostów między Polską i Gruzją oraz kształcenia młodych umysłów w duchu współpracy i zrozumienia. Więcej informacji i formularz kontaktowy znajdą Państwo TUTAJ. Dziękujemy za Państwa obecność w tym szczególnym dniu!

    Napisz komentarz
    Skip to content