[POBIERZ PLAKAT] Polski parasol nad ukraińską rodziną uciekającą przed rosyjskimi pociskami

grafika fundacja pamieci narodow

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło, że nasza grafika cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem i popularnością. W związku z licznymi pytaniami o możliwości wydruku i umieszczania jej w miejscach pomocy dla uchodźców z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć dla Państwa plakat do pobrania.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa oraz cieszymy się, że powstała grafika rozmieszczana jest w placówkach, które niosącą pomoc i wsparcie Ukrainie, symbolizując bezpieczeństwo i schronienie dla najbardziej potrzebujących. Zastrzegamy sobie jednak prawa co do powstałej grafiki. Plakat nie może być wykorzystywany do sprzedaży przez inne organizacje i instytucje. Na plakacie, jak i rozpowszechnianej grafice, musi również pozostać logo Fundacji stanowiące jej nieodłączny element.

Szanowni Państwo! Zwracamy się do wszystkich, którzy skorzystają z udostępnionej grafiki, z prośbą o wpłatę „cegiełki” na rzecz naszych działań podejmowanych w kierunku Ukrainy. Od kilku tygodni, w każdą sobotę dostarczamy kolejne transporty na Ukrainę. Do Kijowa, Charkowa i Odessy trafiają m.in.: zaopatrzenie medyczne, żywność, środki higieny, śpiwory oraz bielizna termiczna. W Odessie pomagamy księdzu Władysławowi, z którym znamy się od wielu lat. Cel? Przygotować miejsce, w którym będzie można opatrzyć rannych oraz zapewnić im schronienie i wyżywienie. W tym celu dostarczyliśmy m.in. agregat prądotwórczy, wyposażenie kuchni polowej, żywność i śpiwory. Każda złotówka zostanie wydana na pomoc Ukrainie!

    Napisz komentarz
    Skip to content