Kamil Bednarek i Dana Vynnytska przekażą nam dochód z piosenki „Nad zieloną miedzą” na kontynuację akcji wspierającej Ukrainę!

nad zielona miedza

Musimy Wam o czymś opowiedzieć, bo ogromnie pozytywnie nas zaskoczyło. W ferworze pakowania kolejnych transportów do Kijowa, Lwowa, Charkowa i innych ukraińskich miast zaczęły spływać do nas wiadomości od znajomych, w które z początku trudno było nam uwierzyć. A jednak to prawda! Kamil Bednarek i Dana Vynnytska postanowili przekazać dochód z piosenki „Nad zieloną miedzą”, żebyśmy mogli kontynuować akcję wspierającą Ukrainę. Trudno nam wyrazić, co w tym momencie czujemy. Chcielibyśmy po prostu podziękować – za piękny utwór, za wsparcie i za otwarte serce.

„Nad zieloną miedzą,
Wokół rozległa kraina mych snów.
Nad zieloną miedzą,
Spotkamy siebie znów…”

Mocno w to wierzymy. Krainą naszych wspólnych snów jest niebo, na którym widać słońce, a nie dym pożarów. Krainą naszych wspólnych snów jest pokój.

Kamil Bednarek, Dana Vynnytska, dziękujemy za wsparcie! Jesteście odpowiedzią na tysiące potrzeb, tysięcy serc. Dziękujemy wszystkim, którzy w obliczu tragedii, jaka dotknęła Ukrainę, zareagowali sercem. Tak po prostu. Dziękujemy za każdy Wasz gest, pomocną dłoń, otwarty dom, dary i gotowość do poświęcenia czegoś, w imię wyższego dobra. ми з тобою!

    Napisz komentarz
    Skip to content